2024 жылдың 22.01 — 26.01 күндері аралығында Қарағанды облысының оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен «Математика айналамызда» атты математика сауаттылығы апталығының өткізілуі жоспарланды. Мақсаты: математикалық мәдениетті қалыптастыру, математикалық сауаттылықты дамыту, ашық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу арқылы педагогтар мен оқушылардың кәсіби шеберлігін жетілдіру. Мектебіміз бойынша іс-шаралар жоспары құрылып, аптылықтың ашылу салтанаты өтті. 24 қаңтар күні «Оқушылардың математикалық сауаттылығы — функционалды сауаттылықтың компоненті ретінде» саптық жиыны өткізілді. Саптық жиында математика пәнінің мұғалімдері оқушыларды апталық жоспармен таныстырды. Мектептің үгіт-насихат тобы математика жайлы нақыл сөздер және тақпақтар айтты.
1-11 сыныптар арасында «Сандар күні» атты сынып сағаттары өтті. Сабақ барысында математиканың өмірдегі маңызы туралы әңгімелер, ойындар өткізілді. Үзіліс кезінде қушылар арасында «Функциялар билейді» флешмобы ұйымдастырылды.
С 22.01 по 26.01.2024 года запланировано проведение недели математической грамотности «Математика вокруг нас», организованной учебно-методическим центром Карагандинской области. Цель: формирование математической культуры, развитие математической грамотности, повышение профессионального мастерства преподавателей и учащихся путем организации и проведения открытых мероприятий. В школе был разработан план мероприятий и проведена церемония открытия тематической недели. 24 января прошла линейка «Математическая грамотность учащихся как составляющая функциональной грамотности». Учителя математики познакомили учащихся с недельным планом. Агитбригада школы читала пословицы и стихи о математике.
Во всех классах проведены классные часы с общей темой «День чисел». Во время занятий было проведены беседы и игры о важности математики в жизни. На перемене среди учащихся был организован флешмоб «Танцевальные функции».