15-19 қантар аралығында 7-сыныптар арасында «Жарқын болашаққа қосар үлесім» атты тақырыбында шығарма байқауы өтті. Мақсаты: Оқушылардың болашақ мамандығын айқын да сенімді таңдауына бағыт көрсету, рухани адамгершілікке, жалпы адами қасиеттерге ие болатын тұлға тәрбиелеу. Нәтижесінде:
I орын — Әзілова Азиза 7 «Ә» сынып;
II орын — Төлеутай Арай 7 «А» сынып, Серікболқызы Ботагөз  7 «Ә» сынып, Утепова Инабат  7 «Ә»сынып;
III орын Серік Алина, 7 «Ә» сынып, Болатбек Нұрайым  7 «Ә» сынып, Жақсылық Адия  7 «А» сынып.
 С 15 по 19 января прошел конкурс сочинений среди учащихся 7 классов на тему «Мой вклад в светлое будущее». Цель: направить учащихся к четкому и уверенному выбору будущей профессии, воспитать человека, обладающего духовной нравственностью и общечеловеческими качествами. В результате:
І место – Азилова Азиза 7 «Ә» класс;
II место — Толеутай Арай 7 «А» класс, Серикболқызы Ботагоз 7 «Ә» класс, Утепова Инабат 7 «Ә» класса;
III место — Серик Алина, 7 «Ә» класс, Болатбек Нурайым 7 «Ә» класс, Жаксылык Адия 7 «Ә» класс.