«XXI ғасыр – сауатты ұрпақ ғасыры» оқу сауаттылығы апталығының жоспарына сәйкес, қазақ тілі пәні мұғалімдері, 18 қаңтар күні мектеп мұғалімдеріне арналған “Оқу сауаттылығын дамыту жолдары» тақырыбында коучинг өткізді. Мақсаты: ұстаздарға оқушылардың оқу сауаттылықтарын қалыптастыру негізінде гуманитарлық пәндердің мүмкіндіктерін анықтау, олардың танымдық қызығушылығын, жеке, шығармашылық қабілеттерін дамыту жолдары және әдіс-тәсілдерімен бөлісу.
Одан басқа, осы күні ZOOM платформасы арқылы 4 “А” сыныбында қазақ тілінен “Зат есімнің септелуі” тақырыбында сабақ өтті.
Сабақтың мақсаты: Оқушылар зат есімді септеу, тәуелденген сөздердің септелуін білу. Құндылықтар: қоршаған ортаны қорғау. Оқушылар арасындағы достық сыйластық қарым-қатынасы сақтай білуге тәрбилелеу. Жақсы мен жаманды ажырата білуге тәрбиелеу.
Согласно плану недели читательской грамотности «XXI век – век грамотного поколения», 18 января учителя казахского языка провели коучинг для учителей школ на тему «Пути развития читательской грамотности». Цель: выявить возможности гуманитарных предметов, основанные на формировании читательской грамотности учащихся, их познавательном развитии, поделиться способами и методами развития интереса, личностных, творческих способностей.
Кроме того, в этот день на платформе ZOOM в 4 «А» классе прошел урок по казахскому языку на тему «Склонение имен существительных».
Цель урока: Учащиеся учатся склонять имена существительные. Ценности: защита окружающей среды. Воспитание поддержания дружеских и уважительных отношений между учащимися. Научить различать хорошее и плохое.