2024 жылдың 15-19 қаңтар аралығында Қарағанды облысының білім басқармасы, Қарағанды облысы білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығының жоспарына сәйкес «XXI ғасыр – сауатты ұрпақ ғасыры» оқу сауаттылығы апталығы өткізілуде.
Апталықтың 3- күні- 17 қаңтар
1. 2-сыныпта «Жаңылтпаштан жаңылма!» танымдық сайыс.
2. 5-сынып оқушылар арасында «1001 мақал, 101 жұмбақ» танымдық сайысы өтті.
Мақсаты: Оқушылардың логикалық ойлауын, сөйлеу мәдениетін жетілдіру, әртүрлі амал-тәсілдер арқылы шығармашылыққа баулу.
3. 9-сыныпта «Жеткеншектің жеті ережесі» квест ойыны өтті. Квест ойынының идеясы: ойында оқушылар мамандық туралы толықтай мағлұмат алады, топта нәтижелі жұмыс істеуге үйренеді, ортақ мақсатқа жету жолдарының бағыттарын табуға дағдыланады.
С 15 по 19 января 2024 года в соответствии с планом Карагандинского областного учебно-методического центра развития образования проводится Неделя читательской грамотности «21 век – грамотное поколение».
В 3-й день тематической недели — 17 января.
1. Во 2 классе проведен конкурс скороговорок «Жаңылтпаштан жаңылма!».
2. Среди учащихся 5 классов был проведен познавательный конкурс «1001 пословица, 101 загадка».
Цель: развитие логического мышления повышение культуры речи, поощрение творчества различными методами.
2. В 9-х классах проведена Квест-игра «Жеткеншектің жеті ережесі». Идея квест-игры: в игре учащиеся получают полную информацию о профессии, учатся эффективно работать в группе, учатся находить пути достижения общей цели.