15 қаңтар күні “ХХІ ғасыр — сауатты ұрпақ ғасыры” оқу сауаттылығы апталығының ашылуына орай 1-11 сынып оқушылар арасында саптық жиын өтті. Саптық жиында қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі Ә. Т. Есімбекова апталықтың мақсат, жоспарымен таныстырды.
16.01 күні 2-7 сынып оқушылары “Дүние қалай етсең табылады” атты тақырыпта бестік диктант жазды. Диктант жазу мақсаты: оқушыларды сауатты жазуға бейімдеу.
8-11 сынып оқушылары «Ұлттық құндылықтар- тәрбиенің түп қазығы» тақырыбында эссе жазды. Мақсаты: Ұлттық сана-сезімі қалыптасқан, ұлттық мүдденің өркендеуіне үлес қоса алатын ұлттық құндылықтар мен жалпы адамзаттық құндылықтарды өзара ұштастыра алатын ұлтжанды тұлғаны тәрбиелеу.
15 января по случаю открытия недели читательской грамотности «XXI век – век грамотного поколения» проведена линейка среди учащихся 1-11 классов. Учитель казахского языка и литературы А. Т. Есимбекова ознакомила с планом тематической недели.
16.01 учащиеся 2-7 классов писали диктант на тему «Дүние қалай етсең табылады». Цель написания диктанта: способствовать грамотному письму.
Учащиеся 8-11 классов писали эссе на тему «Ұлттық құндылықтар- тәрбиенің түп қазығы». Цель: Воспитать патриота, у которого сформировано национальное сознание, который может способствовать развитию национальных интересов и умеет сочетать национальные и общечеловеческие ценности.