13 қаңтар күні «Ыбырай Алтынсарин атындағы № 25 ЖББ мектебі» КММ және “Болашақ” пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен оқушылар мен студенттер арасында “ҚОҢЫРАТ CUP VIІІ ЕРЕКШЕ MIX — 2024” атты қалалық пікірсайыс турнирі өтті. Турнир қорытындысы бойынша 9 “Ә” сынып оқушысы Төлеген Ерасыл жүлделі І орынмен, 8 “А” сынып оқушысы Болатбекұлы Аңсар “Үздік спикер”, “Құрметті төрешім” номинацияларымен марапатталды. Жетекшісі: Мұғиын М. Т. Құттықтаймыз!
13 января состоялся городской дебатный турнир «ҚОҢЫРАТ CUP VIІІ ЕРЕКШЕ MIX — 2024» среди школьников и студентов при организации КММ «Государственная школа № 25 имени Ыбырая Алтынсарина» и дебатного клуба «Болашак». По итогам турнира учащемуся 9 “Ә” класса Толегену Ерасылу было присвоено 1 место, учащемуся 8 “А” класса Болатбекулы Ансару присуждены номинации «Лучший оратор» и «Почетный судья». Руководитель: Мугиын М. Т. Поздравляем!