10 қаңтар күні мектеп-интернатының жатақханасында қонатын оқушылары арасында “Буллинг пен кибербуллингке тап болсаң не істеу қажет?” атты тренинг өтті. Мақсаты: жасөспірімдерге қиын жағдайда кімнен көмек сұрау, алғашқы әрекет, жеке парақшаны бұғаттау, әлеуметтік желіні қолдану ережесі туралы ақпарат беру. Оқушылармен осындай тақырыптағы фильмдер мен өмірлік жағдайлар туралы ашық әңгіме жүргізілді.
10 января среди учащихся, проживающих в общежитии школы-интерната был проведен тренинг
«Что делать, если вы столкнулись с травлей и кибербуллингом?». Цель: проинформировать подростков о том, к кому обратиться за помощью в трудной ситуации, первом действии, блокировке личной страницы, правилах использования социальных сетей. С подростками была проведена открытая беседа о фильмах и жизненных ситуациях по данной теме.