Қыс мезгілінде балалардың дене шынығуына, таза ауада тыныстауына және бос уақытын тиімді өткізу үшін пайдалы іс-шаралардың бірі қардан мүсін жасау. 2024 жылдың 5 қаңтар күні «Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы» КМҚК ұйымдастыруымен қалалық «Шеберлер қалашығы» атты қардан мүсін жасау байқауы өтті. Байқауға қала мектептерінің белсенділері мен «Жас Ұлан» ұйымының Ұланбасылары және мектеп парламентінің президенттері белсене қатысты. Байқау қорытындысы бойынша Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты ІІІ орынды иеленді.
@rumcdo_official
@obb_qaragandy
@umckrg
@bala_qorgau_uakili_krg
@balqash_qalasy_akimdigi
@balqash_qbb
Изготовление снежной скульптуры – одно из полезных занятий для детей, позволяющее развивать физическую активность, дышать свежим воздухом и эффективно проводить свободное время зимой. 5 января 2024 года при организации КГКП «Дворец школьников имени Агыбая батыра» проводился конкурс снежных скульптур под названием «Город мастеров». Активное участие в конкурсе приняли активисты школ города, лидеры организации «Жас Улан» и президенты школьных парламентов. По итогам конкурса школа-интернат имени Михаила Русакова заняла 3 место.