2023 жылдың 5 қаңтарында Балқаш қаласындағы Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының 9-сынып оқушылары Балқаш қызмет көрсету колледжінде кәсіби сынақтан өтті. Кездесуді ұйымдастырушылар колледж беретін мамандықтар туралы толық ақпарат берді. Қатысушылар колледжге қабылдау ережелерімен де танысты. Оқушылар теориялық біліммен қатар мамандықтармен тәжірибе жүзінде танысты. Шеберлік сабаққа болашақ кондитерлер мен шаштараздар қатысты.
5 января 2023 года учащиеся 9-х классов школы-интерната имени Михаила Русакова города Балхаш прошли профпробы в Балхашском колледже сервиса. Организаторы встречи дали полную информацию о специальностях, которые предоставляет колледж. Также участники узнали о правилах поступления в колледж. Наряду с теоретическими знаниями учащиеся знакомились с профессиями на практике. В мастер-классе приняли участие будущие кондитеры и парикмахеры.