2024 жылдың 5 қаңтар күні Қарағанды қаласының Ғабиден Мұстафин атындағы № 83 мектеп базасында «Зерделі” ақыл-ой дамыту мектебінің ұйымдастыруымен бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған республикалық «Алтын тұғыр» олимпиадасының облыстық кезеңі өтті. Олимпиаданың мақсаты – бастауыш сынып мұғалімдерінің кәсіби қызметте жоғары нәтижелерге жетуге ұмтылысын жетілдіру және педагогтердің шығармашылық әлеуеті мен педагогикалық шеберлігін дамыту.
Олимпиаданың облыстық кезеңінде 212 педагог бақтарын сынады. Олимпиада нәтижесінде Балқаш қаласының Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының бастауыш сынып мұғалімі Наздана Біләл ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Жетістігіңіз құтты болсын!
5 января 2024 года на базе школы №83 имени Габидена Мустафина г. Караганды состоялся областной этап Республиканской олимпиады «Алтын тұғыр» среди учителей начальных классов, организованный школой развития «Зерделі». Цель олимпиады – повышение стремления учителей начальных классов к достижению высоких результатов в своей профессиональной деятельности, развитие творческого потенциала и педагогического мастерства учителей.
212 педагогов приняли участие на областном этапе олимпиады. По итогам олимпиады Наздана Билал, учитель начальных классов школы-интерната имени Михаила Русакова города Балхаш, была награждена дипломом 2 степени. Поздравляем!