29 желтоқсан күні «Құндылықтарға негізделген тәрбие мен білім беру сабақтастығының негізгі көрсеткіші» тақырыбында кезекті педагогикалық кеңес болып өтті.
Күн тәртібінде:
І. Құндылықтарға негізделген білім беру. 1. Оқушыларды тәрбиелеуде жүйесіндегі сынып жетекшінің рөлі.
2. «Айбын» әкелер мектебінің 1 жартыжылдық жұмысы;
II. Ерекше білім беруді қажет ететін оқушылар мен ата-аналарға педагогикалық психологиялық сүйемелдеу көрсетуде мамандар жұмысы;
III. 2023-24 оқу жылындағы  2 тоқсанның қорытындысы.
IV. Ағымдағы мәселелер.
Педагогикалық кеңестің шешімі бойынша оқушыларды ұлттық құндылықтарға тәрбиелеуде әлеуметтік тәжірибелер, жобалар —  «Жасыл мектеп», «Экологиялық туризм»,  «Спорт және мен», «Қалдық заттарға екінші өмір сыйла», «Экранға тәуелділік: заманауи жаман әдет» атты жобаларды жандандыру, сабақ беру үрдісінде әр пәнге ұлттық құндылықтарды кеңінен кіріктіру әр пән мұғалімдеріне жүктелді.
29 декабря состоялся очередной педагогический совет на тему «Основной показатель преемственности образования и воспитания на основе ценностей».
На повестке дня:
І. Ценностное воспитание.
1. Роль классного руководителя в системе воспитания учащихся.
2. Отчет по работе школы отцов «Айбын».
II. Работа специалистов по обеспечению психолого-педагогического сопровождения учащихся и родителей, нуждающихся в инклюзивном образовании.
III. Итоги 2 четверти 2023-24 учебного года.
IV. Текущие вопросы.
По решению Педагогического совета социальные практики и проекты по воспитанию учащихся на национальных ценностях — активизация проектов «Зеленая школа», «Экологический туризм», «Спорт и я», «Подари вторую жизнь отходам». «Зависимость от экрана: современная вредная привычка» учителям каждого предмета поставлена ​​задача широко интегрировать национальные ценности в учебный процесс на уроках по каждому предмету.