28 желтоқсан күні педагогикалық- психологиялық қолдау орталығының ұйымдастыруымен ерекше білім беруді қажет ететін оқушылардың ата-аналарына семинар өткізілді. Мақсаты ата-аналарға педагогикалық-психологиялық қолдау көрсету. Наздана Жаңабекқызы мұғалімдердің оқушылармен жұмыс жасау тәртібімен, әдістерімен таныстырды, психолог Әлия Айдарбекқызы ата-аналармен тренингтер өткізіп, кеңес берді. Ата-аналар өз ойларымен бөлісіп, сұрақтар қойды.

#ерекшебілімберу

#инклюзивтібілімберу

28 декабря состоялся семинар для родителей учащихся с особыми образовательными потребностями.  Цель семинара – оказание педагогической и психологической поддержки родителям. Наздана Жанабекқызы ознакомила с алгоритмами и методами работы с учениками, психолог Алия Айдарбекқызы провела тренинги с родителями. Родители поделились своими мыслями и задали вопросы.