Жаңа жыл барлығымыз үшін ерекше мереке. Әлемнің көптеген халықтары тойлайтын ортақ мерекенің тарихы да әр түрлі. Әр елдің тойлау дәстүрі де өзгеше. Қазақстанда да әр жылдың бірінші қаңтарына қараған түні — Жаңа Жыл мерекесін тойлайды.
Жаңа жыл қарсаңында 25-27 желтоқсан аралығында мектебімізде жаңа жылға арналған мерекелік кештер болып өтті.
25 желтоқсан күні «Кел, Жаңа жыл, жаңа жыр!» атты ертеңгілік 1-4 сынып аралығында өтті. Кеште бүлдіршіндер өз өнерлерін көрсетіп, аяз Атадан тәттілерін алды. 26-27 желтоқсанда 5-7 сынып аралығында және 8-9 сыныптарда «Ең үздік пародия» атты мерекелік кеш ұйымдастырылды. Нәтижесінде 7 «Ә» сыныбы, 9 «Ә» сыныптар бас жүлдеге ие болды. Оқушылар әр түрлі өлеңдерге, кино үзінділерінен сахналық қойылымдар көрсетті.
Новый год – особенный праздник для каждого из нас. Различна и история общего праздника, отмечаемого многими народами мира. В каждой стране есть свои традиции празднования. Казахстан также ежегодно празднует Новый год в ночь на 1 января. Накануне Нового года, 25-27 декабря, в нашей школе прошли новогодние утренники и вечера.
25 декабря состоялся утренник «Кел, Жаңа жыл, жаңа жыр!» в 1-4 классах. Дети показали свое творчество и получили сладости от Деда Мороза. 26-27 декабря был организован праздничный вечер «Лучшая пародия» для 5-7 и 8-9 классов. В результате главный гран-при получили команды 7 «Ә», 9 “Ә” классов. Учащиеся представили инсценировки на разные песни и отрывки из фильмов.