Тарих апталығы іс-шаралар жоспарына сай 15 желтоқсан күні тарих пәні мұғалімі Ильяс Жаксыгелдиннің ұйымдастыруымен «Өткеннің ізімен» тақырыбында мектеп мұражайына экскурсия ұйымдастырылды. Экскурсия барысында оқушыларға мектеп мұражайында сақтаулы тұрған көне бұйымдар, қала тарихы, өлкемізге еңбегі сіңген тарихи тұлғалар жайлы құнды ақпараттар берілді. Іс-шара соңында оқушылар өздерін қызықтырған сауалдарын қойып, жауап алды.
Согласно плану мероприятий Недели истории, 15 декабря была организована экскурсия по школьному музею на тему «По следам прошлого», организованная учителем истории Ильясом Жаксыгельдиным. В ходе экскурсии ученикам была предоставлена ценная информация о старинных предметах, хранящихся в школьном музее, истории города и исторических личностях, внесших вклад в развитие нашего края. По окончании мероприятия учащиеся задавали вопросы и получили исчерпывающие ответы.