Желтоқсан айының 11-15 аралығында өтіп жатқан тарих апталығының жоспарына сай «Ә. Бөкейхан қазақ ұлттық қозғалысының көсемі» тақырыбында 9-шы сынып оқушылары арасында эссе байқауы болып өтті. Ұлт көсемін ұлықтауға бағытталған сайысқа бірнеше оқушы бақтарын сынады. Байқау қорытындысы бойынша 1- орынды Серғазы Сабина (9 ә сынып), 2- ші орынды Өмірбек Ақжол (9 ә сынып), ал үшінші орынға Аймағанбетова Аружан (9а сынып) лайықты деп танылды.
Согласно плану недели истории, проходящей с 11 по 15 декабря, среди учащихся 9 классов был проведен конкурс сочинений на тему «А. Бокейхан – лидер казахского национального движения». Несколько учащихся приняли участие в конкурсе. По итогам конкурса Сергазы Сабина (9 Ә класс) заняла 1 место, Омирбек Акжол (9 Ә класс) — 2 место, Аружан Аймаганбетова (9 А класс) — третье место.
Возможно, это изображение 1 человек и учится