2023 жылдың 12-14 желтоқсан аралығындағы кезеңде температураның күрт төмендеуіне байланысты 0-11 сынып оқушылары қашықтықтан оқыту форматына көшірілді. Бұл күндері сабақтар кестеге сәйкес қашықтағы форматта zoom конференциялары арқылы өткізілді. Оқушылар қол жетімді құрылғылар мен гаджеттер арқылы мұғалімдерге кері байланыс беріп, орындалған тапсырмаларды тексеруге жіберді. Оқу материалын түсіндіру кезінде мұғалімдер YouTube арналарынан бейнематериалдар, TopIQ электронды оқулық платформасының сабақтарын қолданды. Теориялық білімдерін толықтыру мақсатында Интернет ресурстарына сілтеме жасалып, тест тапсырмалары арқылы білімдерін бекітті.
В период с 12 по 14 декабря 2023 года учащиеся с 0 по 11 класс переведены на дистанционный формат обучения в связи с резким понижением температуры. Уроки в эти дни проведены согласно расписанию в дистанционном формате посредством zoom-конференций. Учащиеся через доступные устройства и гаджеты отправляли выполненные задания на проверку учителям. При объяснении учебного материала педагоги использовали видеоматериалы ютуб-каналов, платформу электронных учебников TopIQ, ссылки, тестовый материал.