2023 жылдың 13 желтоқсан күні оқушылар арасында «Тоғыз айға 9 іс-шара» жобасы аясында «Болашаққа хат» тақырыбында эссе жазу челенджі өтті. Мақсаты – туған елінің болашағына үлес қосып, елі, жері үшін қызмет етуге тәрбиелеу, өскелең ұрпақтың бойында патриоттық сезімді, білім мен өз-өзін жетілдіруге деген құштарлықты арттыру, елімізге қамқор болуға тәрбиелеу.
Оқушылар болашақ дәрігер, сот, бастауыш сынып мұғалімі мамандақтары арқылы халқымыздың денсаулығын нығайтуға, әділетті Қазақстан құруға, білім алуына өз еліне деген үлестерін қосамыз деп ой білдірді, одан басқа өздерінің туған қаласының болашақ бейнесін сипаттап, қаламыз ұлттық құндылыққа бай, киелі қазақ даласына айналады, деген ой білдірді.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
@rumcdo_official
@umckrg
@balqash_qalasy_akimdigi
@balqash_qbb
13 декабря 2023 года среди учащихся был проведен челлендж по написанию эссе на тему «Письмо в будущее» в рамках проекта “9 мероприятий за 9 месяцев”. Цель – внести вклад в будущее родной страны, повышать у подрастающего поколения чувство патриотизма, стремление к образованию и самосовершенствованию. Учащиеся высказали мысли о том, что в будущем смогут внести вклад в свою страну в укрепление здоровья нашего народа, создание справедливого Казахстана, получение образования через будущие профессии, таких как врачи, судьи, учителя начальных классов, а также описали образ своего родного города в будущем.