7 желтоқсан күні оқушылардың мемлекеттік рәміздердің тарихтағы маңызы туралы жайлы түсініктерін дамыту, өз ойларын дұрыс жеткізуге ынталандыру, адамгершілікке, Отанына адал қызмет етуге, ұлттық құндылықтарды дәріптеуге баулу мақсатында Г. Аманбекованың ұйымдастыруымен  бастауыш сыныптар арасында «Мемлекеттік рәміздер — елдігіміздің нышаны» атты танымдық сабақ болып өтті.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
7 декабря в целях развития у учащихся понимания значения государственных символов в истории, поощрения их к правильному выражению своих мыслей, обучения их нравственности, верному служению Родине, прославлению национальных ценностей Г. Аманбековой среди начальных классов проведен воспитателтный час на тему «Государственные символы – символ нашей страны».