6 желтоқсан күні «Әлихан Бөкейханов атындағы № 15 мектеп-лицейі» ұйымдастыруымен «Әлихантану» жобасы аясында «Әлихан Бөкейхан – ұлттың ұлы тұлғасы» атты дәстүрлі TEDx конференциясы өткізілді. Қалалық TEDx конференциясына мектебіміздің атынан Шакирова Аружан 4-бағыт «Алаш зиялыларының оқу-тәрбие үрдісіне қосқан тәрбиелік үлесі» бойынша қатысты. Конференцияның қорытындысы бойынша жүлделі І орынмен марапатталды. Жетекшісі: Жаксыгелдин И. Т.
6 декабря в рамках проекта «Алихантану» состоялась традиционная конференция TEDx на тему «Алихан Букейхан – великая личность нации», организованная «Школой-лицеем № 15 имени Алихана Букейханова» . Шакирова Аружан приняла участие в городской конференции TEDx от имени нашей школы по 4-му направлению «Просветительский вклад интеллигенции Алаш в учебно-воспитательный процесс». По итогам конференции ей присуждено I место. Руководитель: Жаксыгельдин И. Т.