6 желтоқсан күні «Біртұтас тәрбие бағдарламасы» аясында, «Ұлттық мүдде, талап — рухани құндылықтар бағыты» бойынша  «Агро және мүмкіндік» тақырыбында агросынып оқушылары өз жұмыстарын назарға ұсынды. Оқушылар оқу жылы барысында жылыжайда өздерінің еккен тұқымдарынан қияр өнімдерін алды. Және өзгеде оқушылармен агротехникалық білімдері мен тәжірибелерімен бөлісті.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
6 декабря в рамках реализации плана по «Единой программе воспитания» учащиеся аграрного класса предоставили свои работы по теме «Арго и возможности» по направлению «Национальный интерес, спрос – духовные ценности». В течение учебного года учащиеся получали огуречную продукцию из семян, посаженных в теплице. Поделились своими агротехническими знаниями и опытом с другими учащимися.