6 желтоқсан күні мектебімізде аналар мектебінің жетекшісі Б. Тажикееваның ұйымдастыруымен «Ұлттық қолөнер- тәрбие көзі» атты кездесу болып өтті. Кездесуге «Ұмай» аналар клубының мүшелері А. Зекенқызы, Н. Несипбаева және оқушылар қатысты. Отбасылық құндылықтарды дәріптеу, ұлттық құндылықтарды насихаттау, қыз балаларды еңбекқорлыққа, тазалыққа, ұлттық салт-дәстүрді бойына сіңіру мақсатына құрылған іс-шарада аналарымыз «ұршық иіру», «құрақ құрау» әдістерін түсіндіріп, ақыл-кеңестерін айтты.

6 декабря руководитель школы матерей Б. Тажикеева организовала встречу под названием «Национальное ремесло – источник воспитания». На встрече присутствовали члены клуба матерей «Умай» А. Зекенқызы, Н. Несипбаева и учащиеся. Объяснили способы «прядения пряжи», «изготовление лоскутного шитья» (печворк), давали свои советы, которое было создано с целью прославления семейных ценностей, пропаганды национальных ценностей, привитие трудолюбия, аккурстности.