“Құндылыққа негізделген тәрбие мен білім» форумы аясында мектебімізде 4 желтоқсан күні қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі А. Е. Құрмаш 6-сыныптар арасында, «1001 мақал, 101 жұмбақ» зияткерлік сайысын өткізді. Сайыс 4 кезеңнен құралып, жеңімпаздар жүлделі орынмен марапатталды. Сайыс барысында жұмбақтың шешімін табу, мақалдың жалғасын табу, логикалық сұрақтардың жауабын табу сияқты тапсырмалар түрлі платформалар арқылы жүзеге асырылды. Сайыс мақсаты: ата-бабамыздан қалған өшпес мұра, қымбат қазынасы мақал-мәтелдер мен жұмбақтарды дәріптеу. Мақал-мәтелмен жұмбақтарды үйрете отырып, отансүйгіштікке, тұлғалы азамат болып өсуге тәрбиелеу. Оқушылардың есте сақтау , жаттау қабілеттерін дамыту.
Қарағандыоблысыбілім09
#Біртұтас_тәрбие
#ҚОББТӘРБИЕ
#uo_krg
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
@rumcdo_official
@umckrg
@balqash_qalasy_akimdigi
@balqash_qbb
В рамках форума «Ценностно-ориентированное воспитание и образование» 4 декабря учитель казахского языка и литературы Курмаш А. Е. провела интеллектуальный конкурс «1001 пословица, 101 загадка» среди учащихся 6 классов нашей школы. В ходе конкурса на различных платформах выполнялись такие задания, как поиск решения загадки, поиск продолжения пословицы, поиск ответов на логические вопросы. Цель конкурса – прославить пословицы и загадки, воспитание патриотизма, нравственные качества, развитие памяти.