2 желтоқсан күні «Әлихан Бөкейханов атындағы № 15 мектеп-лицейі» КММ жанындағы «Әлихан мұрагерлері» дебат клубының ұйымдастыруымен дәстүрлі қалалық «ALIKHAN CUP II» мектеп оқушылары арасында өткен пікірсайыс турниріне мектебіміздің атынан «Прогресс» және «Ділмәр» дебат клубы қатысты. Ойынның нәтижесі бойынша жастар финалында «Прогресс» клубы ІІІ жүлделі орынмен марапатталды. Оқушыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз!
2 декабря от имени нашей школы дебатные клубы «Прогресс» и «Ділмар» приняли участие в традиционном дебатном турнире «ALIKHAN CUP II»среди школ города, организованном дискуссионным клубом «Наследники Алихана» школы-лицея № 15 имени Алихана Букейханова. По итогам игры клуб «Прогресс» занял 3-е место в молодёжном финале. Поздравляем наших учащихся с победой!