30 қараша күні 5-6 сынып оқушылары арасында республикалық олимпиаданың және 7-8 сынып оқушылары арасындағы республикалық жасөспірімдер олимпиадасының мектепішілік кезеңі өткізілді.
5-6 сынып оқушыларынан барлығы 32 оқушы қатысып, 10 оқушысы қалалық кезеңге жолдама алды. 7-8 сынып оқушылары арасынан 40 оқушы қатысып, 14 оқушысы қалалық кезеңге өтті.
5-6 сынып оқушылары арасынан республикалық пәндік олимпиаданың қалалық кезеңі 5-6 желтоқсан күндері өтеді. Қалалық кезеңге өткен оқушыларымызға сәттілік тілейміз!
30 ноября состоялся внутришкольный этап республиканской олимпиады среди 5-6 классов и республиканской юношеской олимпиады среди 7-8 классов.
Всего приняли участие 32 учащихся 5-6 классов, 10 из которых прошли на городской этап. Среди учащихся 7-8 классов приняли участие 40 учащихся, 14 из них прошли на городской этап.
Городской этап республиканской предметной олимпиады среди учащихся 5-6 классов пройдет 5-6 декабря. Желаем успехов нашим воспитанникам, прошедшим на городской этап!