30 қараша күні  «Адал болайық» слетінің қалалық кезеңі өткізілді. Слеттің мақсаты: өскелең ұрпақты қазақстандық патриотизмге тәрбиелеу, жоғары өнегелі, жауапты, бастамашыл және әлеуметтік-құзыретті азаматты қалыптастыру. Мектебіміздің оқушылары  Шакирова Аружан, Өміржан Жантөре, Еділқызы Анель, Сайранқызы Аружан, Саятбек Арнұр белсене қатысып III дәрежелі дипломмен марапатталды.
30 ноября состоялся городской этап слета “Адал болайық». Цель слета – воспитание подрастающего поколения в духе казахстанского патриотизма, формирование высокоморального, ответственного, инициативного и социально компетентного гражданина. Учащиеся нашей школы Шакирова Аружан, Омиржан Жанторе, Еділқызы Анель, Сайранқызы Аружан, Саятбек Арнур приняли активное участие и были награждены дипломом III степени.