30 қараша  күні «АДАЛ БОЛ LIKE» сыбайлас жемқорлыққа қарсы марафоны аясында, мектебіміздің 6-7 сынып оқушылары арасында «Көңілді тапқырлар сайысы» болып  өтті.
Сайыстың мақсаты — қоғамның әр түрлі орталарындағы сыбайлас жемқорлықтың алдын алу,  саяси өмірден хабардар жеке тұлғаны қалыптастыру,  шәкірттердің еркін сөйлеуіне, қоғамға деген өз ой-пікірлерімен санасуға жағдай жасау, ҚР-на адал қызмет етуге, Ата заңды құрметтеуге, адамгершілікке тәрбиелеу болып табылады.

30 ноября в рамках антикоррупционного марафона «АДАЛ БОЛ LIKE» прошел КВН среди учащихся 6-7 классов нашей школы.
Цель конкурса – предотвращение коррупции в различных сферах жизни общества, формирование личности, осведомленной о политической жизни, создание условий для свободного высказывания учащихс, осознания собственных мыслей об обществе, верой и правдой служащих Республике Казахстан, уважать Закон Отечества и воспитывать нравственные качества.