Бүгін, 29 қараша күні Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайында 3-11 сынып оқушылары арасында облыстық “Бүркіт оқуларының” қалалық кезеңі оқушылардың жас ерекшеліктеріне қарай 2 номинация бойынша өткізілді. Бастауыш топ бойынша 3 “А” сынып оқушысы Әзіл Фариза “Алғыс хатпен” марапатталды. Жетекшісі: Сопыханова Г. Т. Ересек топ бойынша 9 “Ә” сынып оқушысы Төлеген Ерасыл ІІ орынге ие болды. Жетекшісі: Есимбекова А. Т.
Сегодня, 29 ноября, во дворце школьников имени Агыбай батыра прошел городской этап областного конкурса “Бүркіт оқулары” среди учащихся 3-11 классов по 2-м номинациям и возрастным категориям учащихся. Азил Фариза, ученица 3 «А» класса отмечена благодарственным письмом. Руководитель: Сопыханова Г. Т. Толеген Ерасыл, ученик 9 «Ә» класса в старшей группе занял 2 место. Руководитель: Есимбекова А. Т.