24 қараша күні ”Ұлттық мектеп лигасы” аясында “Балқаш қаласының білім бөлімі” ММ-нің ұйымдастыруымен 7-8 сынып оқушылары арасында баскетболдан қалалық турнир ұйымдастырылды. Турнир нәтижесінде мектебіміздің командасы ІІ орынға ие болды. Мади С., Мадияр О., Диас Б. Сұлтан Б., Нұрхан Т., Дінмұхаммед К., Марғұлан М. және жетекшілері Асқар Жұмаханұлын құттықтаймыз!
24 ноября в рамках «Национальной школьной лиги», организованной ГУ «Отдел образования города Балхаша», был организован городской турнир по баскетболу среди учащихся 7-8 классов. По итогам турнира команда нашей школы заняла ІІ место. Поздравляем Мади С., Мадияра О., Диаса Б., Султана Б., Нурхана Т., Динмухаммеда К., Маргулана М. и руководителя Аскара Жумахановича!