2023 жылдың қараша айының 23-24 күндері мектебімізде 9-11 сынып оқушылары арасында оқушылардың жеке дара дайындылығын анықтау, әрбір пәнге деген қызығушылықтарын арттыру мақсатында жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңі өтті. Жалпы барлық пәндер бойынша 26 оқушы белсене қатысты. Мектепішілік пән олимпиада да 1-орынға ие болған оқушылар қалалық кезеңге жолдама алды. Осындай дәстүрлі мектепішілік іс-шаралар оқушылардың оқуға деген қызығушылығын арттыра отырып, түрлі білім сайыстарына қатысуға белсенділіктерін дамытады.

23-24 ноября 2023 года в нашей школе прошел внутришкольный этап Республиканской олимпиады по общеобразовательным предметам с целью определения индивидуальной готовности учащихся и повышения интереса к каждому предмету у учащихся 9-11 классов. Всего по всем предметам приняли участие 26 учащихся. Ученики, занявшие 1 место во внутришкольной предметной олимпиаде, примут участие на городском этапе. Такие традиционные внутришкольные мероприятия повышают интерес учащихся к учебе и развивают их активность к участию в различных образовательных олимпиадах.