23 қараша күні «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ қоғамдық-гуманитарлық пәндер апталығы аясында орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Абеуова З. У. 8-сыныптар арасында «Ақиқат» немесе «Жалған» викториналық сабағын өткізді. Қайталау — есте сақтау мен меңгерудің негізгі шарттарының бірі болып табылады. Бұл викторина сабағы оқушыларға 1-тоқсанда өткен материалды қайталап, ақпаратты ұзақ уақыт бойы меңгеруге көмектесті. Викторинаға қатысушылардың барлығы жоғары белсенділік танытты. Іс-шара мейірімділік, достық атмосфера мен жақсы көңіл-күйдің қалыптасуына ықпал етті.
#қоғамдық-гуманитарлық_пәндер
23 ноября в рамках недели общественно-гуманитарных предметов в КГУ «Школа-интернат имени Михаила Русакова» учителем русского языка и литературы Абеуовой З. У. был проведен урок-викторина «Правда» или «Ложь» среди 8-х классов. Повторение — это одно из главных условий запоминания и усвоения материала. Данный урок-викторина помог учащимся повторить пройденный материал за 1 четверть, усвоить информацию на длительный срок. Все участники викторины проявили высокую активность. Мероприятие способствовало созданию доброжелательной, дружеской атмосферы, хорошего настроения.