2023 жылдың 21 қарашасы күні мектебіміздің химия, биология пәндерінің мұғалімі С. Қ. Хамитова «ЗЕЙІН» ӘЛЕУМЕТТІК-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ЖОБАСЫ аясындағы облыстық семинарда өз тәжірибесімен бөлісті. «Химия сабағында білім алушылардың еңбек пен шығармашылық құндылығын арттыруға функционалдық сауаттылық бойынша тапсырма дайындау» тақырыбында дайындаған баяндамасында Салтанат Қамбарқызы функционалдық сауаттылықты дамытуға арналған тапсырмалар үлгілерін көрсетіп, виртуалды лабораторияға негізделген CК12 платформасымен таныстырып, өз жұмысында қалай қолданатынын ашып көрсетті.
21 ноября 2023 года учитель химии и биологии нашей школы С. К. Хамитова поделились своим опытом поделилась на областном семинаре в рамках СОЦИАЛЬНО-ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ПРОЕКТА «ЗЕЙІН». Салтанат Камбаровна в своем докладе на тему «Подготовка заданий по функциональной грамотности для повышения ценности труда и творчества учащихся на уроке химии». Показала примеры задания для развития функциональной грамотности, представила платформу СК12 на базе виртуальной лаборатории, подробно продемонстрировав, как использует ее в своей работе.