21 қараша күні қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы пәндер апталығының жұмыс жоспарына сәйкес 6 «Ә» сынып оқушыларымен «Jeopardy» викториналық ойыны өтті. Ойын 5 кезеңнен тұрды. Оқушылар бірлесіп тапсырмаларды орындап, таратпа материалдар арқылы жұмыс жасады. Екі топтың капитандары бір-бірімен жарыса сұрақтарға жауап берді. Ойынның соңында «Great Britain» командасы жеңіске жетті.
#қоғамдық_гуманитарлық_пәндер_апталығы
21 ноября в соответствии с планом работы недели общественно-гуманитарных предметов с учащимися 6 «Ә» класса проведена игра-викторина «Jeopardy». Игра состояла из 5 этапов. Учащиеся вместе выполняли задания и работали с раздаточными материалами. Капитаны двух команд ответили на вопросы в конкурсе капитанов. По итогам игры победу одержала команда «Great Britain».