2023 жылдың  қараша  айының  16-21  аралығында  7-9 сынып оқушыларымен «Мемлекеттік қызмет – ел мүддесіне адал енбек» тақырыбында эссе байқауы өткізілді. Байқаудың мақсаты — оқушыларға адам құқықтары жайлы түсініктерін қалыптастыру. Патриоттық тәрбие қалыптастыру. «Сыбайлас жемқорлық, парақорлық» сөздерінің мағынасы мен сыбайлас жемқорлық, әсіресе, мемлекеттік билік органдарында, экономикаға қауіпті екенін түсіндіру.
 С 16 по 21 ноября 2023 года проводился конкурс эссе среди учащихся 7-9 классов на тему «Государственная служба – честный труд в интересах страны». Цель конкурса – сформировать у учащихся представления о правах человека. Формирование патриотического воспитания. Объяснить значение слов «коррупция, взяточничество» и то, что коррупция, особенно в органах государственной власти, опасна для экономики.