Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында қоғамдық- гуманитарлық бағыттағы пәндер апталығының жұмыс жоспары, 20.11.2023– 24.11.2023 аралығы.
Тақырыбы: «Білім беру мазмұнын жаңарту аясында  жаңа технологияларды қолдану арқылы білім сапасын көтеру».
Мақсаты: Пән мұғалімдерінің кәсіби шеберліктерін анықтау. Білім алушыларға сабақта және сыныптан тыс қосымша білім бере отырып олардың білімге деген қызығушылықтарын арттырып, ізденімдері мен танымдарын қалыптастырып, өз беттерінше шығармашылық жұмыстарын ұйымдастыру қабілеттерін дамыту.
#қоғамдық_гуманитарлық_пәндер_апталығы
План работы предметной недели общественно-гуманитарного цикла в школе-интернате имени Михаила Русакова, с 20.11.2023 по 24.11.2023.
Тема: «Повышение качества образования через использование новых технологий в рамках обновления содержания образования».
Цель: Определить профессиональные навыки учителей-предметников, Обеспечение дополнительного образования учащихся на уроке и внеурочной деятельности, повышение их интереса к обучению, формирование их исследовательской деятельности и знаний, развитие способностей к самостоятельной организации творческой работы.