Қоғамдық-гуманитарлық пәндер бірлестігінің апталығында мұғалімдер әр түрлі ойындар ойнату арқылы оқушыларды көрмемен таныстырды. Жоспарға сәйкес оқушылар “Руханият” кафесіне шақырылды. “Руханият” кафесінде қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі, тарих пәндері бойынша «Тәтті сұрақ», «Қатты сұрақ», «Сұйық сұрақ», «Майлы сұрақ» сұрақ-жауап ойындары жүргізілді.
#қоғамдық-гуманитарлық_пәндер
В 1-й день недели объединения общественно-гуманитарных предметов преподаватели знакомили учащихся с выставкой, играя в различные игры. По плану учащиеся были приглашены в кафе «Руханият». В кафе «Руханият» прошли викторины из «Сладких вопросов», «Твердых вопросов», «Жидких вопросов», «Жирных вопросов» по казахскому, русскому, английскому языку и истории.