20.11 — 25.11 аралығында мектебімізде қоғамдық-гуманитарлық пәндер апталығының өткізілуі жоспарланды. Саптық жиында апталықтың ашылу салтанаты өтті. Оқушылар 3 тілде өлең жолдарын оқып, мектебіміздің «Жұлдыз» би тобы би билеп, әдістемелік бірлестік жетекшісі Есимбекова А. Т. жоспармен таныстырып өтті. Мектептің екінші қабатында пәндер бойынша көрме ұйымдастырылды.
#қоғамдық_гуманитарлықапталық
С 20.11 по 25.11 в нашей школе планируется проведение недели социально-гуманитарных предметов. Торжественное открытие недели состоялось на школьной линейке. Учащиеся читали стихи на 3 языках, танцевальная группа «Жулдыз» выступила с танцем, руководитель методического объединения Есимбекова А. Т. познакомила с планом недели. На втором этаже школы организована выставка по предметам.