2023 жылдың 20 қараша күні мектеп парламентінің акпарат министрі Болатбекұлы Аңсар «Ұрпақ тәрбиесі – ұлт болашағы» тақырыбында оқушылар арасында отырыс ұйымдастырып, тақырып бойынша мағлұмат беріп өтті. Мақсаты: Оқушыларды қазіргі заман талабына сай терең білім алуға ынталандыру; Жас ұрпақтың танымдық көзқарасын, ой-өрісін, дүниетанымын кеңейту, іскерлік қасиеттерін дамыту; логикалық ойлау, сөйлеу қабілеттерін шыңдау, оқушылар бойына ұлттық мәдени құндылықтарды сіңіру.

20 ноября 2023 года министр информации школьного парламента Болатбекулы Ансар организовал встречу учащихся на тему «Воспитание поколения – будущее нации». Цель: Стимулировать учащихся к получению углубленного образования, отвечающего современным требованиям; Расширение познавательного мировоззрения, развитие деловых качеств; совершенствовать логическое мышление, разговорные навыки, прививать учащимся национально-культурные ценности.