17 қараша күні мектебіміздің дебат клубы мүшелері арасында «БП білім алу мекемелеріндегі балалар арасындағы зорлық-зомбылық пен қатыгездіктің себебін көрсетеді» тақырыбында дебат ойыны болып өтті. Мақсаты: оқушыларды өз құқықтарын қорғап, міндеттерін сақтай білуге үйрету және ой-ұшқырлықтары мен тіл байлықтарын кеңейту. Екі тарапты ойын өте тартысты әрі қызықты өтті.

17 ноября прошла дебатная игра среди членов дебатного клуба нашей школы «БП показывает причину насилия и жестокости среди детей в образовательных учреждениях». Цель: научить учащихся защищать свои права и выполнять свои обязанности, расширять их интеллектуальные и языковые навыки. Двусторонняя игра получилась очень конкурентной и интересной.