Кәмелетке толмағандар арасында құқық бұзушылықты, қараусыздық пен панасыздықты болдырмау және алдын алу, бала еңбегін қанауға қарсы, жасөспірімдер арасында  қылмыстың алдын алу, білім алудан бас тартатын балаларды анықтау мақсатында 2023-2024 оқу жылының 13 қарашасы күні «Түнгі қаладағы балалар» атты акция жүргізілді. Іс-шара барысында қолайсыз отбасылардың мекен-жайларын, базарларды, ойын-сауық орындарын, компьютерлік салондарды, автожанармай құю станциялары, көлік жуатын орындар, техникалық жөндеу орталықтары, бос тұрған ғимараттар, жастар көп  жиналатын  барлық  жерлер қамтылды.
13 ноября 2023-2024 учебного года в целях предупреждения и профилактики правонарушений, безнадзорности и бездомности среди несовершеннолетних, борьбы с эксплуатацией детского труда, профилактики преступности среди подростков была проведена акция «Дети в ночном городе». В ходе мероприятия были охвачены адреса неблагополучных семей, рынки, развлекательные заведения, компьютерные салоны, автозаправочные станции, автомойки, центры технического ремонта, пустующие здания, все места массового скопления молодежи.