13 қараша күні «Еңбегі адал жас өрен» жобасы аясында оқушыларға адал еңбек пен еңбекқорлық мәдениетін кеңінен насихаттау, құқықтық мағлұмат беру, шәкірттердің еркін сөйлеуіне, қоғамға деген өз ой-пікірлерімен санасуға жағдай жасау, Қазақстан республикасына адал қызмет етуге, Ата заңды құрметтеуге, адамгершілікке тәрбиелеу мақсатында «Оян, ар мен адалдық» тақырыбына барлық сыныпта сынып сағаттары ұйымдастырылды.
Іс-шара барысында оқушылар әрқашанда адамдық жақсы қасиеттерді сақтап, мақсатты нәтижелерге жету үшін, өз мүмкіншіліктеріңмен жетуге тырысатындарын сөз етті.

13 ноября в рамках проекта «Еңбегі адал жас өрен» во всех классах были организованы классные часы на тему «Сознательность, честь и честность». Задачи: широко пропагандировать среди школьников культуру честного труда и трудолюбия, предоставлять правовую информацию, создавать условия для свободного высказывания своих мыслей об обществе, честного служения Республике Казахстан, уважения Закона Отечества и воспитание нравственности.
В ходе мероприятия учащиеся рассказали, что всегда сохраняют хорошие человеческие качества и стараются достичь поставленных результатов собственными силами.