8-11 сынып оқушыларына арналған “Ақберен” өнер байқауы өтті. Республикалық өнер байқауының қалалық кезеңіне мектебімізден 2 оқушы қатысып, бақ сынады. Сайыс «Шешендік, білгірлік сайысы», «Көркемсөз оқу», «Эссе жазу», «Ұлттық аспапта өнер көрсету», «Ақындар мүшайрасы» секілді бес номинация бойынша ұйымдастырылды. Байқаудың мақсаты: шығармашыл оқушылардың гуманитарлық-эстетикалық ғылымдар саласында кәсіптік қызметін таңдауға шығармашылық қабілетті, өлең жазу, тапқырлық қырын, дарындылығын таныту, олардың шығармашылық қабілеттеріне қолдау көрсетіп, әрі қарай дамытуына жол ашу болды. Тартысты өткен сайыс қорытындысында «Эссе жазу» номинациясы бойынша 8 «А» сынып оқушысы Шакирова Аружан сертификатпен, «Көркемсөз оқу» номинациясы бойынша 9 “Ә” сынып оқушысы Төлеген Ерасыл ІІ орынмен марапатталды. Оқушыларымыздың жеңістері құтты болсын!

Прошел творческий конкурс “Акберен” среди учащихся 8-11 классов. 2 учащихся нашей школы приняли участие в городском этапе республиканского конкурса. Конкурс проводился по пяти номинациям: «Конкурс красноречия, мастерства», «Чтение художественной речи», «Написание сочинения», «Исполнение на национальном инструменте», «поэтический конкурс». Цель конкурса – проявить творчество, написание стихов, изобретательность, талант, поддержать творческие способности и открыть путь для дальнейшего развития творческих учащихся для выбора профессиональной деятельности в области гуманитарных и эстетических наук. По итогам конкурсного конкурса ученице 8 «А» класса Шакировой Аружан был вручен сертификат в номинации «Написание эссе», а учащемуся 9 «Ә» класса Толеген Ерасылу присвоено 2 место в номинации «Чтение художественной литературы». Поздравляем наших учащихся с победой!