«Менің шағын Отаным» республикалық зияткерлік байқауының қалалық кезеңі өтті.
Байқау туған елінің тарихына қызығушылық танытатын дарынды оқушыларды анықтауға, олардың шығармашылық қабілеттерін қалыптастыруға және өскелең ұрпақтың қазақстандық патриотизм мен азаматтық сезімін дамытуға, Отаны үшін мақтаныш сезімдерін дамытуға ықпал етеді.
Байқау екі кезеңде өткізілді. Бірінші кезеңде Қазақстан тарихы бойынша тест өткізілсе, екінші кезеңде оқушылар «Менің кішкентай Отанымның тарихы», «Шағын Отанымның символы», «Менің кіші Отанымның болашағы» және «Менің туған өлкем» төрт номинациясы бойынша жобаларын қорғады. Қазылар алқасының мүшелері тақырыптың толық ашылуы мен сапасына, қорытындылардың дәлдігіне, көркемдік шеберлікке, техникалық және орындау сапасына назар аударды. Аталмыш байқауға мектебімізден «Менің туған өлкем» номинациясы бойынша Өмірбек Ақжол қатысып, сертификатпен марапатталса, «Шағын Отанымның символы» номинациясы бойынша Төлеген Ерасыл І орынды иеленіп, облысқа жолдама алды.

Состоялся городской этап республиканского интеллектуального конкурса «Моя малая Родина».
Конкурс способствует выявлению талантливых учащихся, интересующихся историей родной страны, формированию их творческих способностей, развитию казахстанского патриотизма и гражданственности подрастающего поколения, формирование гордости за Родину.
Конкурс проводился в два этапа. На первом этапе проводилось тестирование по истории Казахстана, а на втором этапе учащиеся защитили свои проекты по четырем номинациям: «История моей малой Родины», «Символ моей малой Родины», «Будущее моей малой Родины». Родина» и «Мой родной край». Члены жюри уделяли внимание полному раскрытию и качеству темы, точности выводов, художественному мастерству, техническому и исполнительскому качеству. Омирбек Акжол принял участие в конкурсе от нашей школы в номинации «Мой родной край» и был отмечен сертификатом, а Толеген Ерасыл занял 1 место в номинации «Символ моей малой Родины» и получил путевку на областной этап конкурса.