10 қараша күні “Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы” ұйымдастыруымен “Сиқырлы микрофон” шығармашылық байқауы өткізілді. Байқаудың мақсаты мен міндеті: дарынды оқушылардың өнерін шыңдап, таланттыларды іріктеу. Жас жеткіншектерді өз ойын жуйелі және батыл жеткізе білуге тәрбиелеу. Мектебіміздің атынан 8 “А” сынып оқушысы Болатбекұлы Аңсар байқаудың 3 кезеңі бойынша өз өнерін көрсетті:
1. «Мен жургізуші болғаныма өте қуаныштымын» визит картасы.
2. Үй тапсырмасы «Идея. Жоба. Іске асыру».
3. «Ораторлық шешендік» — өлең оку.
Аңсар байқаудың барлық кезеңінен сүрінбей өтіп, БАС ЖҮЛДЕНІ иеленді.
Мектептің қыздар би тобы Аңсарға қолдау көрсетіп бас жүлдену алуға өз үлестерін қосты.
Аңсарды, жетекшісі Асел Тишпековна Есимбекованы жеңістерімен құттықтаймыз!

10 ноября в городе проведен творческий конкурс «Волшебный микрофон» при организации «Дворца школьников имени Агыбая батыра». Цель и задача конкурса: совершенствование квалифиңации и отбор талантливых учащихся.. Воспитывать у молодежи умение четко и смело выражать свои мысли. От нашей школы в 3-х этапах конкурса выступил ученик 8 «А» класса Болатбекулы Ансар:
1. Визитная карточка «Я очень рад быть ведущим».
2. Домашнее задание «Идея. Проект. Выполнение».
3. «Ораторская речь» – прочитать стихотворение.
Ансар успешно прошел все этапы конкурса и завоевал ГРАН-ПРИ.
Танцевальный коллектив школы поддержал Ансара и внес свой вклад в завоевание главного приза.
Поздравляем Ансара и его руководителя Асель Тишпековну Есимбекову с победой!