10 қараша күні ұл балалар арасында зиянды әдеттердің алдын алу, спорттық іс-шараларға қатыстыру арқылы салауатты өмір сүру салтын насихаттау, өскелең жас ұрпақтың бойында патриоттық білім мен өзін-өзі жетілдіруге деген құштарлық, тәуелсіз Қазақстанның бүгіні мен болашағына деген жауапкершілікті қалыптастыру, отбасында да, қоғамдық ортадағы тәрбиеде де ер баланы еңбек етуге тәрбиелеу мақсатында мектебіміздің 7-11 сынып ұлдары арасында «Ұл бала — ұлт қорғаны» атты ұлдар жиналысы болып өтті.

10 ноября среди мальчишек и юношей 7-11 классов нашей школы прошла встреча на тему «Ұл бала — ұлт қорғаны». Цель: профилактика вредных привычек среди юношей, пропаганда здорового образа жизни через участие в спортивных мероприятиях, патриотическое воспитание и стремление к самосовершенствованию у молодого поколения, формирование ответственности за настоящее и будущее независимого Казахстана. Воспитание ребенка мужского пола к труду как в семье, так и в социальной среде.