10 қараша күні ”Ұлттық мектеп лигасы” аясында “Балқаш қаласының білім бөлімі” ММ-нің ұйымдастыруымен “Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайында 9-11 сынып оқушылары арасында шахматтан қалалық кезең ұйымдастырылды. Сайыс нәтижесі бойынша мектебіміздің 9 «Ә» сынып оқушылары Қонысбай Бауыржан, Серғазы Сабина, Өмірбек Ақжол қатысып ІІІ орынға ие болды. Құттықтаймыз!

10 ноября в рамках «Национальной школьной лиги», организованной ГУ «Отдел образования города Балхаша», во Дворце школьников имени Агыбай батыра был организован городской турнир по шахматам среди учащихся 9-11 классов. По итогам турнира учащиеся 9 «Ә» класса нашей школы Конысбай Бауржан, Сергазы Сабина, Омирбек Акжол заняли 3 место. Поздравляем!