8 қазан күні мектебімізде № 4 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімінің ұйымдастыруымен өрт-тактикалық жаттығу жұмыстары болып өтті. Бұл оқу жаттығулары нақты өрт пен қайғылы оқиғаның туындауына жол бермеу мақсатында оларды өткізудің қаншалықты маңызды екенін көрсетеді. Өрт сөндірушілер авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу дағдыларын, сондай-ақ мектептің кезекші персоналымен бірлескен іс-қимыл алгоритмін сәтті пысықтады.
Мектептерде өрт-тактикалық оқу жаттығулары жүйелі түрде өткізіледі, сондықтан оқушылар мен ұздардар өрт болған жағдайда не істеу керектігін біледі — өрт дабылының дыбысы естілген бойда ғимараттан негізгі және қосалқы шығу жолдары арқылы эвакуацияланды.

8 октября в нашей школе прошла пожарно-тактическая подготовка, организованная специализированной пожарной частью № 4. Эти учения показывают, насколько важно их проводить, чтобы не допустить возникновения настоящих пожаров и трагедий. Пожарные успешно отработали навыки проведения аварийно-спасательных работ, а также алгоритм совместных действий с дежурным персоналом школы.
В школах регулярно проводятся пожарно-тактические тренировки, поэтому учащиеся и преподаватели знают, что делать в случае пожара – как только звучит пожарная сигнализация, их эвакуируют из здания через главный и запасной выходы.