2023-2024 оқу жылының 7-ші қараша күні «ЗЕЙІН» ӘЛЕУМЕТТІК-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ЖОБАСЫ аясында «Математика және физика сабақтарында функционалдық сауаттылықты арттырудың тиімді әдістері» тақырыбында облыстық семинар өткізілді. Онлайн семинар барысында 3 педагог шеберлік сыныптарын көрсетіп, өздерінің физика пәнін оқытудағы функционалдық сауаттылыққа негізделген әдіс-тәсілдерімен бөлісті. Осы семинарда мектебіміздің физика пәнінің мұғалімі Сағындық Шолпан Асқарқызы «Физиканы цифрлық мәселелік оқыту арқылы оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамыту» атты шеберлік сабақ өткізіп, физиканы оқытуда фукционалдық және цифрлық сауаттылық дағдыларын жетілдіру мақсатында тиімді сандық ресурстарын қолдану тәжірибесімен алмасты.

7 ноября 2023-2024 учебного года в рамках СОЦИАЛЬНО-ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ПРОЕКТА «ЗЕЙИН» прошел обоастной семинар на тему «Эффективные методы повышения функциональной грамотности на уроках математики и физики». В ходе онлайн-семинара 3 преподавателя показали мастер-классы и поделились своими методами преподавания физики на основе функциональной грамотности. На данном семинаре учитель физики нашей школы Сагындык Шолпан Аскаровна провела мастер-класс «Развитие функциональной грамотности учащихся посредством цифрового проблемного обучения физике» и поделилась опытом использования эффективных цифровых ресурсов в целях улучшения навыков функциональной цифровой грамотности в преподавании физики.