2023-2024 оқу жылының 3 қарашасы күні күзгі каникул барысында Балқаш қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі мәдени-сауық орталығының ұйымдастыруымен «Туған жерім — тұғырым» атты жас суретшілер байқау өткізілді. Байқау мақсаты: қылқалам қолөнер шеберлерінің өнерін насихаттау.  Мектебіміздің оқушылары байқауға қатысып, 6 «А» сынып оқушысы Мугражов Бауыржан байқауда өнер көрсеткені үшін дипломға ие болса, 8 «Ә» сынып оқушысы Мүбарак Кәусардың жұмысы «Көрермен көзайымы» номинациясымен марапатталды. Қатысушыларға сайлықтар табысталды.

3 ноября 2023-2024 учебного года в период осенних каникул прошел конкурс юных художников «Моё родное место – моё место» при организации культурно-досугового центра отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Балхаш. Цель конкурса – популяризация художественно-прикладного творчества. В конкурсе приняли участие учащиеся нашей школы, Мугражов Бауыржан, учащийся 6-го «А» класса, получил диплом за участие, а работа Мубарак Каусар, учащейся 8 «Ә» класса был отмечена дипломом «Зрительские симпатии». Участникам были вручены призы.