2 қараша күні мектебімізде «Оқушылардың танымдық қызығушылығын арттыру үшін цифрлық білім беру ортасының мүмкіндіктерін пайдалану» тақырыбында кезекті педагогикалық кеңес өткізілді.
Күн тәртібінде қаралған сұрақтар:
І. «Жалпы білім беретін мектептің оқу-тәрбие процесінде цифрлық білім беру ресурстарын пайдалану». Теория мен сараптама. Рахимберлина Н.С.
1.1. Бастауыш сынып оқушылары мен олардың ата-аналарына арналған TopIQ мүмкіндіктері. Жанғазықызы А.
1.2 Digital.math цифрлық платформасының мүмкіндіктері. Тәжірибе және нәтиже. Ахметова Д. А.
1.3. Оқушылардың білім сапасын арттырудың бір жолы ретінде тарих сабақтарында ЦБР қолдану.
1.4. Шетел тілі сабақтарында тілдік құзыреттілікті дамыту мен жақсарту кепілі ретінде ЦБР қолдану тиімділігі.
ІІ. 2023-2024 оқу жылының І тоқсан білім сапасы.
ІІІ. Әр түрлі сұрақтар.

2 ноября в нашей школе прошел очередной педагогический совет на тему «Использование возможностей цифровой образовательной среды для повышения познавательного интереса учащихся».
Вопросы, обсуждаемые на повестке дня:
І. «Использование цифровых образовательных ресурсов в образовательном процессе общеобразовательной школы». Теория и анализ. Рахимберлина Н.С.
1.1. Функции TopIQ для учащихся начальной школы и их родителей. Жангазықызы А.
1.2 Особенности цифровой платформы Digital.math. Опыт и результаты. Ахметова Д. А.
1.3. Использование ЦОР на уроках истории как способ повышения качества образования учащихся.
1.4. Эффективность использования ЦОР как гарантия развития и совершенствования языковой компетенции на занятиях иностранного языка.
II. Качество знаний за І четверть 2023-2024 учебного года.
III. Различные вопросы.