1 қараша күні мектепішілік жоспарға сәйкес 1, 5 сынып оқушыларының бейімделуі бойынша отырыс өтті. 1 сынып жетекшілері А. Елеубекова мен А. Жанғазықызы сынып оқушыларына толық мінездеме бере отырып, туындаған мәселелер жайлы айтып өтті. Сондай-ақ, мектеп психологі А. Асылханова оқушылардың жалпы бейімделуіне байланысты жүргізілген жұмыстарының қорытындысымен таныстырып өтті. 5-сынып оқушыларының да орта буынға бейімделуіндегі қиындықтар ортаға салынып, ұсыныстар айтылды.
#бейімделу
1 ноября состоялось совещание по адаптации учащихся 1 и 5 классов согласно внутришкольному плану. Руководители 1 классов А. Елеубекова и А. Жангазықызы дали полную характеристику учащимся класса и рассказали о возникших проблемах. Также школьный психолог А. Асылханова представила результаты работы, проведенной в связи с общей адаптацией школьников. Обсуждались трудности адаптации учащихся 5-х классов к среднему звену и даны рекомендации.